יום חמישי

לראשונה: שבת קעמפ לילדי מגדל-העמקשבת סוערת, מרגשת ועוצמתית עברה על מאה חיילי צבאות השם בדיי קעמפ 'גן ישראל' מגדל העמק. תפילות, מסדרים, ריקודים, התוועדויות, באנקאט ומלחמה רועשת, הם רק חלק זעיר משבת 'קער א וועלט' – אשר כל המשתתפים בה יצאו מלאים במטענים אדירים ל'הפוך את העולם' ולהביא את הגאולה היום.
עם כניסת השבת נערך מסדר מיוחד בו דובר על נושא השבת – 'קער א וועלט' ונלמד המנון השבת. בסיום תפילת מנחה קעמפיסטית של ערב שבת, רקדו כל החיילים בשמחה את 'ניגון ההקפות' כראוי ל'שבת דיי קעמפ – שמחת תורה' ופנו ל'סדר ניגונים' מרגש עם המנוני הדיי קעמפ.
תפילת 'קבלת שבת' נפתחה בשירת 'יחי' אדירה ובמשך כל התפילה התפללו החיילים בחיות מיוחדת ומתוך הסידור – כיאה לחיילי 'הנבחרת' גן ישראל מגדל העמק. לאחר התפילה נערכה 'תהלוכה' מיוחדת ברחבי מגדל העמק וגרמו קידוש שם ליובאוויטש בקרב התושבים. החיילים הזדרזו לחזור לקמפוס הדיי קעמפ לסעודת שבת חגיגית ועשירה שהפכה במהרה להתוועדויות חסידיות עם המפקדים עד לשעות הקטנות של הלילה.
עם בוקר כל החיילים ניצבים הכן, לאחר טבילה במקווה, ל'אמירת כל התהילים בהשכמה' ושיעור חסידות מרתק. לאחר מכן החלה תפילת שחרית מרוממת בשטורעם גדול כשהמפקדים מחלקים תמונות של הרבי שליט"א שהודפסו במיוחד עבור שבת זו על ידי מנהלי הפעילות כדרבון עבור החיילים. בקריאת התורה רותקו החיילים תוך כדי חידון מיוחד אל מילות הקריאה, התפללנו 'מוסף' כראוי ופנינו לסעודת שבת והתוועדות רבתי כמתאים ל'יום התועדות'.
מיד בסיום ההתוועדות (…), החלה פעילות שבתית מיוחדת ובסופה התחלקו החיילים למספר קבוצות ופנו להאיר את רחובות מגדל העמק ב'מסיבות שבת' חדור בשליחות היחידה – קבלת פני משיח. תפילת מנחה עברה חיש ומיד אחריה נערך 'סדר ניגונים' ענק, מרגש ועוצמתי ושמעו מאמר דא"ח בע"פ ע"י אחד המפקדים.
תפילת ערבית האחרונה ב'שבת הקהל' בגן ישראל מגדל העמק, עברה בעוצמות בל יתוארו (ויעידו על כך עוברי אורח ש"נדבקו" מאווירת הקדושה ששררה במקום..) ובקאך מיוחד שהלך והתגבר, שלא היה כדוגמתו במגדל העמק.
בצאת השבת אחר ה'הבדלה' השלימו חיילים רבים את מבצע התמונות של הרבי ואספו 8 תמונות, באמצאות תפילה החיות והשתתפות בתוכניות השבת כראוי.
הבאנקעט המפואר חתם את השבת בהתרגשות רבה ועורר את החיילים להפוך את העולם. במרכז הבאנקעט נערך סיכום של מבצע השבת והוקרן הוידיאו של הרבי בו דורש הרבי 'להפוך את העולם היום', מיד לאחר מכן הסרט המושקע 'צופה למרחוק' וכל החיילים וצוות הדיי קעמפ החליטו יחד החלטה טובה להפוך את העולם ע"י 'פעולה אחת קטנה שתהפוך גלות – לגאולה'.
דיי קעמפ 'גן ישראל' מגדל העמק מופעל ע"י תנועת הנוער צבאות השם בארה"ק סניף מגדל העמק ותחת 'רשת מחנות הקיץ גן ישראל בארץ הקודש'.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

*רק תגובות מתאימות יתפרסמו לפי החלטת הנהלת האתר

כתבות נבחרות