יום חמישי

עוצמה: מאות ילדים בתהלוכת ל"ג בעומר במגדל העמקלמעלה מ-500 אנשים נשים וטף, השתתפו בתהלוכת ל"ג בעומר ססגונית ועוצמתית, כנס ענק וגדוש בתוכניות מרתקות והדלקת מדורה מרכזית במגדל העמק, לנחת רוחו של הרבי מלך המשיח שליט"א • התהלוכה אורגנה על ידי תנועת הנוער 'צבאות השם מגדל העמק' בראשות שליח הרבי לעיר הרב משה זלמנוב • לגלרייה מרהיבה ודיווח מלאלמעלה מ-500 אנשים נשים וטף, השתתפו בתהלוכת ל"ג בעומר ססגונית ועוצמתית, כנס ענק וגדוש בתוכניות מרתקות והדלקת מדורה מרכזית במגדל העמק, לנחת רוחו של הרבי מלך המשיח שליט"א.

היה זה מחזה מרהיב עין, לצפות במאות הצועדים בתהלוכת ל"ג בעומר בשכונה החרדית במגדל העמק. כולם עם כובעים מיוחדים על ראשם, מדבקות על דש בגדם ובלוני 'תהלוכת הילדים' כמובן ומחרים בקול את פסוקי התורה שבחר הרבי שליט"א, כאשר שלטי מבצעי הקודש של הרבי מלך המשיח בידם, חדורים בשליחות היחידה 'קבלת פני משיח'.

בסיום התהלוכה הססגונית לכבודו של רבי שמעון בר יוחאי, שגרמה קידוש שם ה' וליובאוויטש אדיר, התיישבו המשתתפים לכנס צבאות השם ענק ומלא בתוכניות מיוחדות. בסיום הכרזת 12 הפסוקים והכרזת הקודש 'יחי אדוננו', התקיימה הגרלת פרסים וספרי קודש ענקית בשימוש עם 'שעוני' ההגרלה והצגה מיוחדת אודות מהות היום.

מיד לאחר מכן, פנו המשתתפים להדלקת המדורה המרכזית. בנו של שליח הרבי מלך המשיח שליט"א למגדל העמק הרב משה שיחי' זלמנוב, פתח את אירוע ההדלקה בדברי ברכה לתושבי 'השכונה החרדית' במגדל העמק ועורר את חשיבות הפעולות של כל אחד באשר הוא, לפעול את התגלותו של הרבי כמלך המשיח.

בסיום דבריו, הזמין את גבאי בית כנסת חב"ד 'אור מנחם' בשכונה החרדית ר' דוד שיחי' שושן, להדלקה המרכזית. בינות לדברים, התקיימו ריקודי שמחה לרגל היום ודוכני פופקורן ו'ממלוחים' נוספים נפתחו עבור חיילי וחיילות צבאות השם.

לאחר ההדלקה, הוזמן חבר מועצת העיר מגדל העמק ר' יקי שיחי' בן חיים. חבר המועצה הודה על שיתוף הפעולה עם חב"ד והבטיח שבעזרת השם השותפות תמשיך. "כך נקרב את המשיח"!

נשאו דברים נוספים, חבר מועצת העיר ר' יוסי שיחי' מנחם וראש כולל בבית שאן הרב אסור שיחי'.

לחתימת האירוע, נקרא חבר הנהלת 'צבאות השם מגדל העמק' הרב אסי שיחי' הראל, שדיבר אודות מהות היום ועורר על ההתקשרות לרשב"י שבדורנו.

בסיום, קיבל כל משתתף את ספרון 'הגורל', טרופית וקרטיב.

התהלוכה נערכה כל ידי תנועת הנוער 'צבאות השם' בארץ הקודש סניף מגדל העמק, בניהול הרב משה זלמנוב, משלוחי הרבי לעיר ומרבני 'מכון הלכה חב"ד', בשיתוף אנ"ש חסידי חב"ד תושבי השכונה.
התהלוכה התקיימה בסיוע 'המרכז לחינוך ושליחות'.
ההדלקה התקיימה על ידי גבאי בית כנסת חב"ד 'אור מנחם' ו'המועצה הדתית' במגדל העמק.

תודה מיוחדת למשפחת אייזנשטיין, ר' מוטי בן חמו ולר' יונתן שוורטוב.

התהלוכה התקיימה לעילוי נשמת הרה"ח ישראל יצחק ומרת יוכבד ע"ה זלמנוב. הרה"ח זלמן טוביה ע"ה אבלסקי, שליח הרבי למדינת מולדובה ורבה הראשי.
כתבות נבחרות