יום שלישי

350 ילדים בכנס צבאות השם ענק במגדל העמקלמרות ה"שגרה" של כנסי צבאות השם במגדל העמק, שמתקיימים מידי חודש, התאספו גם החודש 350 חיילי וחיילות צבאות השם ממגדל העמק והאיזור לכנס גדוש ומלא בתוכניות חסידיות מגוונות. כנס 'הראלי' נערך על ידי תנועת הנוער והילדים 'צבאות השם מגדל העמק', בניהול השליח הרב משה זלמנוב. לתמונות ודיווחלמרות ה"שגרה" של כנסי צבאות השם במגדל העמק, שמתקיימים מידי חודש, התאספו גם החודש 350 חיילי וחיילות צבאות השם ממגדל העמק והאיזור לכנס גדוש ומלא בתוכניות חסידיות מגוונות.
התוכנית החלה בהקרנת סרטון פתיחה מושקע ומיד לאחריו נכנס המנחה משולהב עם המנון הסניף, כשכל החיילים מחרים אחריו ומנגנים בעוז.

בזה אחר זה עלו 12 חיילים מובחרים והכריזו בחיות את שנים-עשר הפסוקים. לפני הכרזת הקודש 'יחי אדוננו', הוקרן סרטון מיוחד המסביר את חשיבות ההכרזה ובפרט כאשר עומדים בחיי"ם שנה לנשיאות מלכנו שליט"א. החיילים הכריזו 'יחי' בעוז ובכוונה רבה.

האורות כבו ומראות קודש מיוחדים של הרבי מלך המשיח לילדי ישראל נראו במסך. החיילים צפו ברצינות בעידודיו הנצחיים של אבינו רוענו את שירת החסידים 'יחי אדוננו' והצטרפו לשירה..

עוד כולם מרוגשים מהמראות האחרונים והגנרל החל להתוועד ב'קאך' חשיבות ימים אלו וכיצד ניתן להתכונן כיאה לכ"ח סיוון וג' תמוז.
הקרנת בכורה של תוכנית ה'ראלי' של צבאות השם הארצי, שנערכה על ידי חיילי מגדל העמק, עוררה התרגשות עזה וחיות מחודשת בלימוד שיחות ה'דבר מלכות', גם בסיום המבצע הלימודי שהתקיים על ידי הסניף..

הרב מאיר שיחי' נפרסטק, מרכזי הסניף, עורר על מבצע הקיץ הגדול וההשתתפות ב'צבאות השם', כרצון קודשו של הרבי.

לאחר דבריו החמים, הוקרן סרט וידאו מיוחד על מעלת תקופתנו ובסיום נערכה הגרלת פרסים וספרי קודש ענקית. כשי קיבלו החיילים שובר זיכוי ב'צבאות השם'.

הכנס נערך על ידי ארגון הנוער צבאות השם בישראל סניף מגדל העמק, בהנהלתו של שליח הרבי שליט"א למגדל העמק ומנהל 'מכון כשרות בהידור' הרב משה שיחי' זלמנוב.
רכזי ומפקדי צבאות השם הינם אברכים מקהילת חב"ד מגדל העמק ותמימים מישיבות חב"ד באיזור.

ה'ראלי' התקיים לעילוי נשמת ולרגל ה'יארצייט' בכ"ט סיוון של הגה"ח הרב זלמן טוביה ע"ה אבלסקי.
ולע"נ הרה"ח ישראל יצחק ומרת יוכבד ע"ה זלמנוב.כתבות נבחרות