יום ראשון

גן ישראל מגדל העמק: עושים נחת לרביבאווירה גאולתית וחסידית נחתם דיי קעמפ גן ישראל מגדל העמק בפעם התשיעית, ממנו יצאו החיילים עם החלטות טובות לכבישת העולם לזירוז התגלותו של הרבי מלך המשיח.

בשבוע השני  של הדיי קעמפ נהנו החיילים ממלחמת ופרצת עוצמתית בה הדיי קעמפ נחצה לשני פלוגות, מלך המשיח (יחידה הכללית) ומשיחי (יחידה הפרטית) במהלכה שיננו החיילים מאות משניות ושורות תניא בע"פ, מעמד סיום המלחמה התקיים בבריכה שם הוכרז כי פלוגת 'מלך המשיח' ניצחה.

יום בריאות וספורט, לונה פארק אתגרי לדייג שכלל:  שייט, דייג עצמי, ושלל מתקני מים, ומעמד סיום מרגש במהלכו התקיים חידון על חוברת הלימודים בשילוב מערחידונים, לאחר מכן כתבו כל החיילים לרבי מה"מ על שהותם בדיי קעמפ ועל ההחלטות הטובות שהחליטו כדי  להמשיך ולחיות את הדיי קעמפ למשך השנה כולה, חדורים בשליחות היחידה קבלת פני משיח צדקינו בפועל ממש!

הפעילויות הגיעו לרחבי העיר, וקידוש השם של החיילים הגיע גם לתושבי העיר, שהתפעלו ממעצמת החינוך של הפעילות עם חיילי צבאות השם במגדל העמק למעלה מעשרים שנה.

הדיי קעמפ הוקדש השנה, לז"נ הרה"ח ר' זלמן טוביה ע"ה הכהן אבעלסקי שליח הרבי שליט"א ורבה הראשי של מדינת מולדובה.

הדיי קעמפ הינו חלק מפעילות סניף צבאות השם במגדל העמק שעל ידי תנועת הנוער 'צבאות השם' בארץ הקודש, הפועל בעיר למעלה מעשרים שנה.  

לז"נ הרה"ח ר' ישראל יצחק ב"ר שמואל ומרת יוכבד ב"ר חיים מאיר זלמנוב.
  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

*רק תגובות מתאימות יתפרסמו לפי החלטת הנהלת האתר

כתבות נבחרות