יום חמישי

שיא: 140 חיילים ב'גן ישראל מגדל העמק'


בפעם השלוש-עשרה, דיי קעמפ 'גן ישראל מגדל העמק' כבש שיא חדש. 140 חיילים מקהילת חב"ד מגדל העמק והאיזור, נהנו ביום סוער וגדוש בסדר יום עשיר ותוכנייה איכותית ואטרקטיבית. כלל הפעילויות והתכנים סבבו סביב נושא אחד: התקשרות לרבי מלך המשיח שליט"א • צלם הדיי קעמפ שמוליק פרידמן מגיש גלריית תמונות מרהיבה
בפעם השלוש-עשרה, דיי קעמפ 'גן ישראל מגדל העמק' כבש שיא חדש. 140 חיילים מקהילת חב"ד מגדל העמק והאיזור, נהנו ביום סוער וגדוש בסדר יום עשיר ותוכנייה איכותית ואטרקטיבית. כלל הפעילויות והתכנים סבבו סביב נושא אחד: התקשרות לרבי מלך המשיח שליט"א.
השכם בבוקר התמלא קמפוס הדיי קעמפ בהמוני חיילים דרוכים ומרוגשים לקראת פתיחת הדיי קעמפ. בשורות ישרות ומסודרות נעמדו החיילים למסדר בוקר עוצמתי, בהכרזות 12 הפסוקים ו'יחי אדוננו' שהרעידו את האיזור וגרמו לקידוש שם ליובאוויטש.
לפני התפילה שרו כל החיילים את פרק מ"א בתניא והחלו בתפילה. כזו תפילה חיה ותוססת לא נראתה זמן רב.. בחיות ומתוך הסידור התפללו החיילים והכריזו את ה'אמני'ם' בשטורעם, כיאה לחיילי 'הנבחרת'.
בארוחת בוקר התוועדו הסיירות עם המפקדים ושמעו סיפורים מרתקים. רגע לפני שעת הלימודים, נלמד המנון הדיי קעמפ של השנה בנושא 'מתקשרים – כי הרבי הוא הכל' ונחשף מבצע הדיי קעמפ, בשיתוף משרד הפעילות והלימודים.
זר לו היה נקלע לאיזור, יכול היה לחשוב שמדובר בזמן השיא של הלימודים במסגרת הלימודית של כל השנה.. ברצינות ובהנאה למדו הסיירות את חוברת הלימודים המושקעת 'הרבי שלי' ומילאו את דפי העבודה.
פעילות הפתיחה 'מסע כומתה' כבשה את כלל החיילים באש ומלחמה של קדושה, עד לגילוי שמות הסיירות ומשמעותם. בסיום מסדר צהריים והתעמלות חסידית, צחקו החיילים במערכוני שלישיית 'משפחת מונקעס'. השלישייה מצליחים לגרום לכך, שגם הצוות הבכיר מצטחק.. בסיום כל חייל קיבל קרטיב מרענן.
מחנה הקיץ 'גן ישראל מגדל העמק' מאורגן על ידי תנועת הנוער צבאות השם בישראל סניף מגדל העמק, בניהולו של הרב משה זלמנוב, משלוחי הרבי לעיר ומרבני 'מכון הלכה חב"ד'.
הדיי קעמפ מתקיים לעילוי נשמת הרה"ח ישראל יצחק ומרת יוכבד ע"ה זלמנוב והגה"ח זלמן טוביה ע"ה אבלסקי, שליח הרבי מלך המשיח ורבה הראשי של מדינת מולדובה.