יום ראשון

פרסום ראשון: 'יום צבאות השם' עם שלושים אלף איש

 


לראשונה בהיסטוריה: 'יום צבאות השם' שמאורגן על ידי תנועת הנוער 'צבאות השם' בישראל, יתקיים באצטדיון 'בלומפילד' בתל אביב. האצטדיון מכיל שלושים אלף מקומות ישיבה, שיאוכלסו על ידי אלפי ילדי ישראל. האירוע הענק מתקיים לכבוד מאה ועשרים שנה להולדתו של הרבי מלך המשיח בי"א ניסן. שימו לב לחידוש השנה! הכנס מיועד גם להורי הילדים, והרישום ל'יום צבאות השם' ייתן כניסה חופשית גם לאירוע המושקע 'המעמד הגדול' שייערך בהמשך הערב באותו שטח. לחשיפה הראשוניתהאירוע השנתי של תנועת הנוער צבאות השם בארץ הקודש יתקיים השנה במתכונת משודרגת וחגיגית, לכבוד 120 שנה לרבי מלך המשיח. מה התוכניה? ומתי זה מתקיים? כל החידושים והפרטים. תפסו כעת את המקומות הטובים

כבר 12 שנים ברציפות שתנועת הנוער צבאות השם בארץ הקודש בראשות הרב דוד נחשון, מקיימת את האירוע המרכזי לחיילים ולחיילות לקראת י"א ניסן, יום הולדת הרבי מלך המשיח.

והשנה לרגל 120 שנה, הפקת חסרת תקדים ברוב עם הדרת מלך: ביום חמישי ו' ניסן בשעה 18:00 באצטדיון בלומפילד, תל אביב. במפקדת צבאות ה' נערכים להשתתפות המונית ולתוכנית מרתקת ומפתיעה במיוחד שתתפרסם בשבועות הקרובים

החידושים המיוחדים של השנה:

1. אירוע היסטורי – 120 שנה לרבי מלך המשיח, הפקת ענק ותוכנית מפתיעה!\

2. הורים וילדים – השנה כל המשפחה מגיעה יחד והתוכנית תשלב את ההורים באירוע. את מקומות הישיבה בוחרים בעת הרכישה. תפסו מקום סמוך גם לחברים ובני המשפחה.

3. 2 אירועים בכרטיס אחד – לאור הביקוש הרב להישאר למעמד הגדול, האירוע יערך בסמיכות. כאשר תיכף בסיום האירוע יתחיל המעמד הגדול. שימו לב! הכרטיס שתרכשו ישמש אתכם גם עבור המעמד הגדול ואין צורך לקנות כרטיס נוסף, כך שהכרטיס שתרכשו כולל בתוכו את 2 האירועים, במחיר השווה לכל נפש, החל מ-30 ש"ח בלבד. שימו לב שבקרוב יעלה המחיר ועל כן יש להזדרז ולתפוס מקום באולם עוד היום.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

*רק תגובות מתאימות יתפרסמו לפי החלטת הנהלת האתר

כתבות נבחרות